Ankara Diş Hekimi

Ankara diş hekimi Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği estetik diş hekimliği, ortodonti,  protezler, diş hastalıkları, endodonti, cerrahi ve pedodonti gibi birçok tedaviyi uygulamaktadır. Bünyesinde Ankara diş hekimi deyince akla gelen en önemli isimleri barındırmakta ve tedavileri bu hekimler geçekleştirmektedir.

Protez ve İmplantoloji Uzmanı Dr. Dt. Halit Emre Kavlak ve Ortodonti Uzmanı Dr. Fahri Levent Mete, Ankara’da diş hekimi hizmetlerinin en nitelikli hale gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Ağız ve diş sağlığının önemini kavramış olan hastalar tedavi için sağlıklarını emanet edebilecekleri, güvenilir diş hekimleri aramaktadır. Ankara diş hekimi Dentess sunduğu hizmetler haricinde hastalarına güven de vermektedir.

Diş hekimi insanların yaşam koşullarını iyileştirmek, daha sağlıklı bireyler haline getirmek amacı ile hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığının, diğer tüm organlarla olan ilişkisi ve onlara olan etkisi düşünüldüğü zaman ne kadar önemli olduğu aşikardır. Ankara diş hekimi kliniği Dentess de bu önemin farkında ve hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için hizmet vermektedir.

Ankara diş hekimi Dentess yetenekli, tercrübeli ve alanında uzman olan diş hekimleri ile 1997 yılından beri Ankara’da hizmet vermektedir. Ağız ve diş rahatsızlıklarının tedavisi, periyodik kontroller ve estetik gülüş için diş hekimi tercihinizi Ankara diş hekimi kliniği Dentess’e  gelerek yapabilirsiniz.

Dentess Ankara diş hekimi algısını tamamı ile değiştirmiş, hastaların durumları, rahatsızlıkları ve isteklerini, Dentess’e özgü çalışma anlayışıyla bambaşka bir noktaya getirmiştir. Ankara diş hekimi Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği tüm ağız ve diş sağlığı konularında size yardımcı olacak ekibi ve teknolojinin son ürünü ekipmanları ile güvenerek hizmet alabileceğinizi bir kliniktir. Ankara diş hekimi kliniği Dentess sizi Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki kliniğinde bekliyor. Çocuk, ergen, yetişkin ayırt etmeden her yaştan Ankaralının diş hekimi arayışına son verecek nitelikte tedaviler sunan Dentess hekimleri, tedavinin başından sonuna kadar hastalarıyla olan ilgili tavırları ile etkin bir hasta – doktor ilişkisi kurmaktadır. Bu da hastaların kendilerini daha iyi hissetmeleri, güvenlerinin artması ve rutinlerinin bozulmamasını sağlamaktadır.

Randevu
E-Mail
Whatsapp
Telefon
Randevu
E-Mail
Whatsapp
Ara
Takip Et