Diş Hekimi Ankara

Ankara diş hekimi hizmetleri sunan Dentess Ağız ve diş sağlığı kliniği, her açıdan ağız ve diş sağlığını ele alan tedaviler uygulamaktadır. Söz konusu diş hekimi tedavileri Ankara’nın sayılı hekimlerinden olan ve tecrübeleri ile hastalarının ihtiyaçlarını karşılayan hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Diş hekimi hizmetlerinin Ankara’da en nitelikli duruma gelebilmesi için; Estetik diş hekimliği, implant tedavisi, ortodonti, endodonti, pedodonti ve cerrahi diş hekimliği gibi uygulamalar üzerine çalışmaları devam ettirmektedirler.

Ağız ve diş sağlığı üzerine uzun yıllardır süre gelen araştırmalar, tedavi süreçleri, tedavi yöntemleri ve hastalık keşifleri diş hekimliği bilim alanının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Antik çağlardan itibaren diş hekimlerine ait bulgular gün yüzüne çıkarılmış ve diş hekimlerinin geçmişten günümüze geldikleri aşamalar ortaya koyulmuştur. Türkiye’de diş hekimi kavramı resmi bulgulara göre 1920 yılında ortaya çıkmıştır. Önceleri üniversitelerin tıp fakültelerine bağlı bir bölüm iken, diş hekimliği bir bilim alanı haline gelmiştir. Günümüzde şartlar olgunlaşmış ve diş hekimleri resmi ya da özel polikliniklerde hizmet vermeye başlamışlardır.

Diş hekimi insanların sağlık ve yaşam koşullarını iyileştirmek amacı ile hizmet verir. Ağız ve diş sağlığının vücudun diğer organlarına etkisini, olası rahatsızlıkların tespit edilerek önlem alınmasını ve bireylerin ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlenmesini amaçlar. Diş hekimi tercihiniz yaşam kalitenizi doğrudan etkileyecek bir eylemdir.

Dentess ağız ve diş sağlığı polikliniği, tecrübeli ve yetenekli diş hekimleri ile Ankara’da 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Rutin kontroller ya da ağız ve diş rahatsızlıklarınızın tedavisi için diş hekimi tercihinizi Ankara’da Dentesse gelerek kullanabilirsiniz. Ankara’nın diş hekimi algısını değiştiren bir çalışma anlayışı ile hastalarının istekleri ve rahatsızlıkları konusunda önemli adımlar atmaktadırlar. Tüm ağız ve diş sağlığı konularında size destek verecek güçlü ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile güvenilir hizmet alabileceğiniz bir kliniktir. Ailenizin diş hekimi Ankara’da Dentess ağız ve diş sağlığı polikliniğinde sizleri bekliyor. Her yaştan Ankaralının diş hekimi ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte tedaviler sunan Dentess hekimleri, tedavinin başlangıcından sonuca ulaşıncaya kadar hasta görüşmeleri ile de etkili bir hasta – hekim ilişkisi kurabilmektedirler.

Randevu
E-Mail
Whatsapp
Telefon
Randevu
E-Mail
Whatsapp
Ara
Takip Et