Implant Destekli Tam Protez Uygulaması

Diş kayıpları birçok sebepten dolayı tekil şekilde gerçekleşebilirken tam diş kaybı şeklinde de oluşması mümkün bir durumdur. Tam diş kaybı adı verilen durumda, hastaların sadece ağız içi yapısı değil tüm vücudu olumsuz olarak etkilenmektedir. En erken sürede tedavi edilmesi ve uygun şekilde bakımının gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir.

Son yıllarda diş hekimleri tarafından yaygın olarak uygulanan ve olumlu sonuçlanan tedavi yöntemi, implant protez uygulamasıdır. Implant protezler normal diş protezlerine oranla daha kullanışlı ve uzun ömürlü tedavi yöntemidir. Fakat her tedavide olduğu gibi implant tedavisinde de uygun hasta profili öncelikli aşamalardan biridir.

Çene yapısı ve diş eti sağlığı bakımından uygun hastalarda all on four adı verilen, toplamda 4 adet implant ile tam protez uygulaması gerçekleştirilmektedir. All on four yöntemi sayesinde hastanın uzun süren protez tedavisini daha kısa sürede atlatmasını, normal protez tedavisinde oluşabilecek sancılı süreçlerin daha hafif ve kısa sürede atlatılabilmesi sağlanmaktadır. Hastaların günlük hayatlarına kısa sürede dönmesini sağlayan ve sabit protez ihtiyacını karşılayan implant tedavisi olumlu ve başarılı sonuçlar elde edilen tedavi yöntemidir.

Ankara diş hekimliği kliniği Dentess, uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile all on four implant tedavisini uygulamaktadır. Implantoloji uzmanları sayesinde hastaların kısa sürede normal yaşantılarına dönmeleri sağlanarak, sağlıklı bir ağız yapısına kavuşmaları gerçekleştirilir. Ankara implant tedavisi alanında gerçekleştirdikleri tedavilerle dikkat çekici bir klinik olan Dentess, 24 saat iletişim kurulabilen sistemi sayesinde de her durumda hastalarının yanında olmaktadır.

Randevu
E-Mail
Whatsapp
Telefon
Randevu
E-Mail
Whatsapp
Ara
Takip Et