Yetişkinlerde Ortodonti Tedavisi

Günümüzde diş hekimliği çalışmaları, sürekli yenilikler ve keşiflerle gelişim göstermektedir. Diş hekimliğinin sadece bilinen klasik tedavileri içermediği, aynı zamanda dişlerin kişinin ağız yapısına göre hem şekil hem de renk olarak düzenlenmesinin sağlandığı bir sağlık hizmetidir. Ağız ve diş sağlığının a’dan z’ye her ayrıntısıyla alakadar olan diş hekimleri, ortodonti alanında da yeni çalışmalara imza atmaktadırlar.
Ortodontik düzeltmelerde tarih 100 yıl öncesine kadar geriye gidebilmektedir. Daha eski dönemleri de incelediğimizde, ortodontinin gerekli görülen bir tedavi olduğu tecrübelerle kanıtlanmıştır. Günümüzde ortodonti son yıllara kadar sadece gelişme dönemindeki çocuklara ve ergenlik dönemindeki gençlere uygulanan bir tedavi yöntemi idi. 
Dentess ağız ve diş sağlığı kliniği, uzman diş hekimleri ile sunduğu tedaviler sayesinde yetişkinlere de ortodontik düzeltmeler yapmaktadır. Konuda uzman diş hekimleri sayesinde yüz deformasyonları, diş yapısındaki genel bozukluklar ve aşırı çapraşıklık gibi durumlar da tedavi edilebilmektedir. Ankara’da diş hekimi arayanlar için uzman tavsiyesi Dentess, tüm yaş grupları için tedavi imkanına sahip bir kliniktir. 

Randevu
E-Mail
Whatsapp
Telefon
Randevu
E-Mail
Whatsapp
Ara
Takip Et